nemezink logo
STARTSTUDIOTATTOOPIERCINGBEAUTYFAQBLOGKONTAKT
PL
EN
nemezink logo
STARTSTUDIONASI ARTYŚCIFAQBLOGKONTAKT
tattoo process
FAQ
FAQNajczęściej zadawanepytania i odpowiedzi
1. Gdzie znajduje się studio tatuażu?
Nasz lokal znajduje się w apartamentowcu przy ul Sandomierskiej 3/LU2, niedaleko “Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha”. Wejście studia Nemezink wychodzi na wprost II obwodnicy.
2. Jacy tatuażyści pracują w Nemezink?
Aby lepiej poznać naszą ekipę zerknij do zakładki “NASZ TEAM” - z pewnością znajdziesz tam tatuatora, którego styl będzie Ci odpowiadał!
3. Czy do studia mogę przyjść z osobą towarzyszącą?
Śmiało! Twoi znajomi mogą liczyć na kawę, herbatę lub drobny, słodki poczęstunek! Pamiętaj jednak, aby ograniczyć się do maksymalnie 2 osób i/lub jeśli przychodzisz z dzieckiem - zapewnić mu opiekę osoby dorosłej.
4. Czy studio akceptuje zwierzęta?
Możesz odwiedzić nas ze zwierzakiem, jednak Twój pupil musi zostać w poczekalni pod opieką osoby towarzyszącej. Nie zapomnij o smyczy i/lub kagańcu!
5. Czy w studiu Nemezink mogę zapłacić kartą?
Oczywiście! Akceptujemy karty płatnicze Visa, MasterCard. Nie zmienia to faktu, że za tatuaż i/lub piercing możesz zapłacić również gotówką.
6. Czy w studiu mogę kupić voucher prezentowy?
Jeśli chcesz zrobić prezent komuś, kto kocha piercing i tatuaże to nawet wskazane; minimalna wartość zakupu wynosi 50 złotych. Możesz odberać go mailowo, w studiu Nemezink lub w paczkomanie (koszt wysyłki wynosi 15 złotych). Na realizację voucheru masz pół roku od dnia wystawienia.
7. Jakie usługi świadczy studio Nemezink poza tatuażem i piercingiem?
Staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę, dlatego w salonie możesz wykonać permanentne piegi oraz umówić się na zabieg laminacji brwi u @khylio.
map
nemezink logo
SANDOMIERSKA 3/LU2, KRAKÓW
+48 690 971 677
PONIEDZIAŁEK - SOBOTA9:00 - 20:00

Przeciągnij i upuść wybrany plik, lub kliknij żeby wybrać
(Maksymalnie 3 pliki do 2MB, tylko rozszerzenia *.jpeg, *.jpg, *.png)

* Wyrażam zgodę na na przetwarzanie danych osobowych zgodnie zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych drogą mailową.
Wiadomość została wysłana.
REGULAMINPOLITYKA PRYWATNOŚCI